Jaki obraz dobrać nad schody? Kup obraz nad schody

Przestrzeń domu nad schodami, często pozostaje nieudekorowana. Dlatego właśnie, ty powieś na ścianie przy schodach nowoczesny, oryginalny obraz.

Po co Ci obraz nad schodami, spytasz?

Pomyśl i odpowiedz sobie, jak często widujesz obrazy nad schodami? Praktycznie nigdy, prawda? A to błąd. Obrazy nad schodami stają się popularne, a ludzie na całym świecie zachwycają się ręcznie malowanymi obrazami nad schodami. Czytaj dalej i dowiedz się dlaczego.

Nowoczesny ręcznie malowany obraz nad schodami
Obraz ze zdjęcia dostępny TUTAJ

Moda na obrazy nad schodami

W obecnych czasach, kiedy społeczeństwa bogacą się, moda na sztukę malarstwa zyskuje na popularności. Ludzie, dbają o dekorację wnętrza i aranżują wszystkie pomieszczenia w sposób spójny, elegancki. Warto więc pomyśleć o dekoracji schodów w domu. Zauważ, że korzystając, ze schodów, mimo że robimy to przez krótki czas, to czujemy ich monotonię.

Schody to monotonny element wnętrza, dlatego powinno się zadbać o jego dekorację w postaci ręcznie malowanego obrazu.

Co zyskasz po powieszeniu obrazu nad schodami?

Schody w domu pełnią zwykle rolę funkcjonalną, jednak obecnie ludzie projektują je w sposób bardzo piękny. Sprawia to,że schody stają się reprezentatywnym miejscem domu. Miejsce to zyskuje na znaczeniu, więc potrzebuje eleganckiej, adekwatnej do pięknych schodów dekoracji. Kup duży, oryginalny i modny obraz od vangogi.pl, którym “ozdobisz schody”.

Obraz ręcznie malowany jezioro nad schody
Obraz ze zdjęcia dostępny TUTAJ

Jak wieszać obraz nad schodami?

Wieszając obraz nad schodami, warto umieścić dzieło około 50 cm nad wysokością stopni poniżej. Takie ułożenie obrazu, sprawi, żę będzie on odpowiednio komponował się ze schodami. Obraz na ścianę nad schodami, który powiesisz w taki sposób, będzie wyglądał intrygująco z dołu. Natomiast patrząc na niego z góry biegu schodów, będzie zachęcał do zbliżenia się do niego.

Nowy obraz, a schody

Nowoczesne, oryginalne obrazy, mają to do siebie, że świetnie komponują się z wnętrzami nad schodami. Dobra sztuka jest uniwersalna, więc pasują do niej wykończenia wielu schodów. Dlatego z pewnością ręcznie malowany obraz od vangogi.pl, który kupisz nad schody, będzie pasował do istniejących schodów. Schody stalowe, kojarzą się z ruchem, lekkością, warto więc wybrać nad nie, obraz, który jest dynamiczny. Natomiast schody masywniejsze, drewniane świetnie będą komponować się z kontrastowymi obrazami akrylowymi lub olejnymi.

Obrazy od vangogi.pl

Jaki obraz wybrać nad schody stalowe?

Stal jest ciężkim materiałem, stąd schody wykonane z tego materiału, nie są obszerne. Stal jest cienka, a schody kojarzą się z elegancją i dynamiką. Jeśli zastanawiasz się, który obraz powiesić nad schodami to postaw na obrazy od vangogi.pl

Ręcznie malowane obrazy, o dynamicznym, wywołującym liczne emocje charakterze, podkreślą lekkość Twoich schodów.

Jaki obraz powiesić nad schodami z drewnianym wykończeniem?

Schody z elementami drewnianymi, kojarzą się z tradycją i stabilnością. Schody z wykończeniem drewnianym są piękne i symbolizują stabilizację oraz uszanowanie przeszłości. Obecnie często się elementy starsze z nowoczesnymi na zasadzie kontrastu. Taką możliwość sprawia powieszenie nowoczesnego obrazu nad schodami drewnianymi. Modne, kontrastowe obrazy akrylowe lub olejne, świetnie mogą nawiązywać do organicznego charakteru schodów. Nie zwlekaj i kup obraz nad drewniane schody, który będzie spójny z ich stylem i elegancją.

Nowy obraz, a charakter ściany przy schodach

Obraz oraz elementy wykończenia wnętrza, muszą stanowić jedność. Dlatego pamiętaj, aby wybrać taki obraz ręcznie malowany, do którego ściany wnętrza, będą pasować swym charakterem. Przykładowo wnętrza o ścianach betonowych, świetnie pasują do obrazów o różnej kolorystyce, ponieważ szary jest kolorem uniwersalnym. Stąd świetnie sprawdzą się na szarej ścianie, przy schodach obrazy zarówno o kolorach kontrastowych, jak i stonowanych.

Obraz ze zdjęcia dostępny TUTAJ

Wpływ obrazu na przestrzeń nad schodami

Kup obraz i zamień jednostajną ścianę nad schodami, w nowoczesny, dynamiczny element Twojego wnętrza. Duży, nowoczesny ręcznie malowany obraz, doda Twojemu wnętrzu charakteru i dynamizmu. Schody udekorowane obrazem akrylowym lub olejnym, będą powodować, że Twoi goście, nie zapomną podróży na schodach.

Konstrukcja schodow, a obraz ręcznie malowany

Schody dzięki swej konstrukcji, która często rozlozona jest na dwa biegi, przedzielone spocznikiem, daje różne możliwości wieszania obrazu. Obraz akrylowy lub olejny, można powiesić zarówno nad spocznikiem jak i nad stopniami jednego z biegów schodów. Takie dwa zestawienia dają ciekawą możliwość zestawienia i dekoracji schodów.

Czy balustrada przeszkadza w odbiorze obrazu?

Zdecydowanie nie. Balustrady obecnie są cienkimi elementami, które są ażurowe. Oznacza to, że miedzy elementami konstrukcyjnymi balustrady, występują liczne przestrzenie, które umożliwiają podziwianie ręcznie malowanego obrazu różnej perspektywy. Dlatego nie zastanawiaj się i sprawdź najnowsze obrazy na vangogi.pl/shop

Zapełnij przestrzeń nad schodami

Schody, a salon

Często przestrzeń salonu jest ściśle powiązana ze schodami. Warto więc poświęcić czas i pieniądze na spójną dekorację tych przestrzeni. Jest to ważne, aby charakter salonu, był spójny z charakterem ścian i wykończeń przy schodach. Jest to istotne, ponieważ w takim wnętrzu, człowiek o dobrym guście, czuje się świetnie.

Sprawdź również jaki obraz wybrać do salonu TUTAJ

Pomysł na spójną dekorację salonu i schodów

Przykładowo dwa obrazy od vangogi.pl pod tytułem Brzeg Morski oraz Jezior, pasują do siebie tematycznie oraz charakterem. Dominujące kolory w obu obrazach są podobne, jednak obrazy różnią się od siebie. Oba te ręcznie malowane obrazy są oryginalne, jednak świetnie komponowałyby się w niedalekiej odległości od siebie. Kup oba obrazy i udekoruj wnętrze w sposób spójny TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X