Poziomy – “Tulipany”- Autorski Ręcznie Malowany Obraz Akrylowy Na Ścianę

Wyczyść
Dodaj Ramę (Opcjonalne)

POZIOMY - TULIPANY

Ręcznie malowany obraz, który w abstrakcyjny sposób ukazuje pole tulipanów, w oddali w ciepły letni dzień.

Przede wszystkim perspektywa pola tulipanów, pełna jest radosnych, żywych barw, które mają wprowadzić radość do Twojego wnętrza.

Góra obrazu to niebo, które mimo żółtej barwy, zdaje się składać z chmur, które górują nad czerwonym od tulipanów polu.

OPIS OBRAZU AKRYLOWEGO - TULIPANY

 • Przesyłka: Ubezpieczona i Darmowa
 • Wykonanie: Ręcznie Malowany w 10 dni
 • Materiał: Farby akrylowe o wieloletniej trwałości
 • Rodzaj płótna: Bawełniane wykonane w Polsce
 • Sprzedawany: Bez ramy
 • Autor: Karol Hołda
 • Przesyłka: Ubezpieczona i Darmowa
 • Wykonanie: Ręcznie Malowany w 10 dni
 • Materiał: Farby akrylowe o wieloletniej trwałości
 • Rodzaj płótna: Bawełniane wykonane w Polsce
 • Sprzedawany: Bez ramy
 • Autor: Karol Hołda

OD AUTORA

Przede wszystkim jest mi niezmiernie miło, że ten radosny obraz akrylowy, który mogę dla Ciebie namalować, zwrócił Twoją uwagę.

Jako autor zapewniam Cię, że obraz ten to kombinacja radosnych barw, które rozjaśnią Twoje wnętrze, zarówno w jesienne jak i zimowe dni.

Tworząc ten obraz chciałem, by wprowadzał radosne barwy do wnętrza moich klientów, a przy tym pasował do wielu dodatków wnętrza.

Przede wszystkim radosne barwy żółci i czerwieni, wzbogaciłem o niezwykle eleganckie odcienie czerni, fioletu i bieli.

Niewątpliwie takie połączenia barw na obrazie stanowią świetną kompozycję kolorów, które będą pięknie mienić się na ścianie Twojego wnętrza.

Dodatkowo decydując się na wybór ręcznie malowanego obrazu masz moją gwarancję na to, że obraz zostanie wykonany starannie przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Jako artysta uwielbiam malować obrazy, a świadomość, że mogę uszczęśliwić Ciebie, Twoich bliskich, wprowadzając moje obrazy do Twojego wnętrza jest dla mnie wspaniałą informacją.

Zawsze po wysłaniu przesyłki z obrazem proszę klienta o wiadomość, czy obraz dotarł i czy się podoba. 100% moich SMS wiąże się z radością, ponieważ ludzie, którzy mi zaufali nie zawiedli się.

Dodatkowo cały czas przypominam, że od otrzymania przesyłki z obrazem, możesz liczyć na darmowy zwrotu do 30 dni. Pakujesz wtedy obraz w elementy zabezpieczenia, które przyjdą do Ciebie z obrazem. Ja pokrywam, wtedy koszty przesyłki.

Na szczęście do tej pory nikt nie chciał zwracać obrazu zakupionego w mojej galerii autorskich obrazów online. Przede wszystkim jest to dla mnie niezwykle miła statystyka. Wierzę głęboko, że nie zawiodę również Ciebie. Daj szansę mojej sztuce zagościć w Twoim wnętrzu.

DETAL OBRAZU

Kadr ze zbliżenia obiektywu na obraz Tulipany, który ukazuje lewą część obrazu, przy ciemnym horyzoncie.

Przede wszystkim ten detal obrazu jest niejako przedsmakiem tego co odgrywa się na całym płótnie.

Ten ręcznie malowany obraz składa się z trzech głównych elementów, które podkreślane są przez intensywną i radosną kolorystykę barw na płótnie.

Pierwszy plan obrazu, czyli to co odgrywa się pod czarnym horyzontem to pole czerwonych tulipanów, nad którymi góruje żółte niebo.

Zarówno część dolna jak i górna, obrazu mają w sobie cząstkę, elegancji jak i czegoś wyjątkowego.

Oba plany obrazu są statyczne, jednak cała kompozycja obrazu zdaje się być nieco ruchoma. Efekt ten, uzyskałem poprzez wprowadzenie na obraz licznych tekstur składających się z wytrawnych barw.

Co ciekawe ruch w obrazie uzyskany jest w formie wrażenia, a moim celem było ukazanie w przenośni wrażenia palącego słońca wraz z jego promieniami.

Niewątpliwie jest to obraz ręcznie malowany, bardzo przyjazny dla każdego wnętrza obraz, ponieważ jest on subtelny na ścianie, a przy tym wyrazisty na swej powierzchni.

Taki oryginalny obraz ręcznie malowany to szansa wprowadzenia wyjątkowych barw i tekstur na ścianę, które będą w radosny sposób wpływać na wnętrze, ważnego dla Ciebie pomieszczenia.

CECHY OBRAZU - POZIOMEGO

Ten ręcznie malowany obraz w wersji poziomej charakteryzuje się przede wszystkim obszernym pierwszym planem, który przedstawia pole tulipanów.

Pole tulipanów w wersji poziomej tego obrazu, zdaje się mieć niezwykle istotne znaczenie w kompozycji całego obrazu.

Przede wszystkim wertykalna kompozycja obrazu, powoduje, że kompozycja obrazu mimo swego statycznego charakteru, zdaje się mieć określoną dynamikę.

Pionowa forma obrazu, stwarza możliwość do delektowania się wyjątkowym krajobrazem pola tulipanów, nad którym góruje spokojne niebo.

Niewątpliwie duży obraz ręcznie malowany w wersji Poziomej pozwala na ogarnięcie węższego, abstrakcyjnego krajobrazu, który jednak skupiony na węższym płótnie, pięknie komponuje się na tle wnętrza.

W obrazie tym, niezwykle istotne są radosne barwy, które podzielone zostaną czarnym, wytrawnym horyzontem, który stanowi sedno tego dzieła ręcznie malowanego.

Przede wszystkim taka kompozycja obrazu stwarza możliwość do pełnego delektowania się w Twoim wnętrzu, ciepłym, niczym południowoeuropejskim, abstrakcyjnym krajobrazem.

Przede wszystkim duży, poziomy obraz na ścianie, niejako spowoduje jej optyczne powiększenie, a przy tym nie zdominuje już stworzonego przez Ciebie charakteru wnętrza.

Nie zwlekaj ani chwili i zamów dziś unikatowy i oryginalny obraz ręcznie malowany Tulipany w wersji Poziomej do Twojego miejsca życia.

OBRAZ DO SALONU

Przede wszystkim taki duży, ręcznie malowany obraz do salonu to szansa dla Ciebie na wprowadzenie radosnych barw do pokoju dziennego.

Zapewnij sobie powiew ciepłego powietrza w salonie, za pomocą wyjątkowego obrazu ręcznie malowanego pod tytułem “Tulipany”.

Niewątpliwie ten obraz akrylowy, ręcznie malowany, wprowadzi do wnętrza Twojego salonu radosne kolory, ale również wytrawne barwy, pasujące do wnętrza Twojego pokoju dziennego.

Pamiętaj, że czerwone barwy na zasadzie kontrastu mogą świetnie komponować się z meblami w Twoim salonie.

Obraz jest wyrazisty w swej formie jak i wyrazie, jednak został on zaprojektowany, by służyć wielu wnętrzom.

Przede wszystkim duży, abstrakcyjny obraz do salonu to szansa na wprowadzenie niezwykle interesującej i intensywnie radosnej kolorystyki do wnętrza Twojego pokoju dziennego.

Z pewnością, obraz nie zdominuje swym charakterem wnętrza salonu, ale wzbogaci go o ciekawe odcienie czerwieni oraz żółci.

Zapewnij sobie powiew nowoczesności oraz ciepła słonecznego krajobrazu, wieszając duży obraz Tulipany w salonie.

Nie zwlekaj ani chwili i zamów dziś unikatowy i oryginalny obraz ręcznie malowany Tulipany w wersji Poziomej do Twojego salonu.

OBRAZ DO SYPIALNI

Przede wszystkim sypialni to niezwykle istotne pomieszczenie w każdym domu, ponieważ to tam odpoczywasz, a często relaksujesz się po trudach dnia,

Mając obraz akrylowy Tulipany w sypialni, możesz poczuć radość i przyjemność z przebywania w sypialni, ponieważ ten ręcznie malowany obraz wprowadzi przyjazne odcienie do Twojej sypialni.

Jestem pewien, że taki duży obraz powieszony na ścianie w Twojej sypialni, odmieni jej wnętrze, przez wprowadzenie nowych i ciekawych barw, które płyną z perspektywy abstrakcyjnego pola kwiatowego.

Obraz ręcznie malowany w sypialni wprowadzi dodatkową elegancję do wcześniej stworzonego przez Ciebie pięknego wnętrza.

Dodatkowo taki duży, ręcznie namalowany na płótnie obraz akrylowy to szansa na wprowadzenie unikatowego dodatku do wystroju Twojego wnętrza.

Zakup starannie wykonanego obrazu, przy użyciu wysokiej jakości farb i materiałów to szansa dla Ciebie i Twoich bliskich na nowe i świeże spojrzenie na znane Ci dobrze wnętrze sypialni.

Zamów już dziś, ręcznie malowany obraz akrylowy do sypialni, poczuj jeszcze większą radość i ukojenie podczas przebywania w pokoju Twojego wypoczynku.

OBRAZ DO JADALNI

Przede wszystkim obraz ten jest oryginalny, ponieważ w autorski sposób wykorzystuje kontrast i wyraziste kolory.

Pamiętaj, że aranżując własne miejsce do życia nie musisz ściśle trzymać się stylistycznych dogmatów, lecz możesz postawić momentami na swobodę i zakupić obraz, który w niewytłumaczalny sposób Cię intryguje.

Jako artysta jestem pewien, że elegancka prostota, bogactwo form, kolorów na obrazie Tulipany, które zakupisz online na vangogi.pl, świetnie będą wzbogacać ściany wyjątkowego dla Ciebie wnętrza jadalni.

Ręcznie malowany obraz akrylowy w jadalni, wprowadzi intensywne i radosne barwy, który nadadzą wnętrzu zdecydowanie bardziej wyrazistego charakteru.

Ręcznie malowane obrazy dostępne dla Ciebie w mojej galerii obrazów online budują radosna atmosferę, a zestawione z pięknymi i wygodnymi meblami, sprzyjają relaksowi i wypoczynkowi.

Pamiętaj, że nowoczesny obraz akrylowy to dodatek do aranżacji wnętrza na przykład jadalni, który na podstawie doświadczeń moich klientów, niewątpliwie wart jest uwagi i inwestycji online, by potem móc długo cieszyć się niepowtarzalnym efektem po zawieszeniu obrazu na ścianie.

Niewątpliwie obraz Tulipany posiada wytrawne elementy kolorystyczne w postaci czerwieni i żółci, które w oryginalny sposób mogą pasować na przykład do drewnianych elementów wnętrza Twojej jadalni.

OBRAZY DO BIURA

Warto wspomnieć, że design aranżacji wnętrz biura, nowoczesnymi obrazami, nigdy wcześniej nie rozwijał się tak dynamicznie.

Dlatego, aby Twoje biuro lub gabinet posiadało aktualny design, a przy tym było ponadczasowe, warto wzbogacić je nowoczesnym ręcznie malowanym obrazem Tulipany.

Niewątpliwie ręcznie malowane obrazy, wiążą się z wprowadzeniem cennych wartości designu do aranżacji wnętrza Twojego biura, a obrazy akrylowe na płótnie będę budzić w Tobie sentyment i radość przez długi okres czasu.

Ręcznie malowany obraz akrylowy Tulipany olśniewa swą estetyką, której motywem przewodnim jest indywidualność i ekspresja własnej unikatowości.

Właśnie dlatego obraz ten, może świetnie sprawdzić się we wnętrzu miejsca Twojej pracy.

Dodatkowo taki duży, abstrakcyjny obraz w poczekalni biurowej lub we wnętrzu gabinetu to szansa, by Twój klient mógł poznać odrobinę prawdziwej sztuki malarskiej o wysokiej jakości.

Duży, abstrakcyjny ręcznie malowany obraz niewątpliwie powiększy optycznie, Twoją przestrzeń pracy, a pokój biurowy stanie się przestronniejszy.

Dodatkowo z obrazem akrylowym Tulipany na ścianie biura, poczujesz radość z przebywania w miejscu pracy, a przez to poczujesz przyjemność z wykonywanej pracy.

Nie zwlekaj i zamów już dziś wyjątkowy i autorski ręcznie malowany obraz akrylowy Tulipany i zapewnij sobie elegancki wystrój biura.

OBRAZ NAD FOTELE

Przede wszystkim oprócz niepodważalnego wdzięku i stylu, ważna zaletą ręcznie malowanych krajobrazów od vangogi jest ich dostępność i otwartość na wiele wnętrz.

Dlatego obraz akrylowy Tulipany świetnie sprawdzi się we wnętrzu pomieszczenia, wisząc nad nowoczesnymi fotelami.

Miejsce obrazu akrylowego nad fotelami w Twoim wnętrzu, to wyjątkowa szansa na wyeksponowanie nowoczesnych mebli i stylowego obrazu.

Przede wszystkim duży i nowoczesny obraz akrylowy Tulipany, będzie w życiu codziennym dla Ciebie jak i domowników niezwykle inspirującym dodatkiem przy wykonywaniu, domowych zajęć.

Przykładowo obraz ten może być dla Ciebie inspirujący lub uspokajający podczas odpoczynku.

Wszystko zależy jak pozwolisz sobie, by ten wyjątkowy ręcznie malowany obraz akrylowy, wpływał na Ciebie swymi radosnymi barwami.

Kup na promocji duży, nowoczesny i autorski obraz akrylowy w galerii obrazów online i odmień wnętrze pomieszczenia w Twoim domu bez potrzeby wykonywania drogiego remontu.

Dodatkowo taki element wystroju wnętrza nad modnymi meblami to szansa na wytworzenie we wnętrzu Twojego domu, przestrzeni niezwykle eleganckiej i ponadczasowej.

OBRAZ NAD KOMODĘ

Przede wszystkim wybierając dekorację obok komody, warto, aby obraz miał w sobie elementy kolorystyczne, które swym charakterem, nawiązywałyby do samego mebla.

Ten duży obraz świetnie ożywi wnętrze nad komodą oraz doda ciekawą perspektywę, która optycznie powiększy wnętrze danego pomieszczenia z komodą.

Obraz akrylowy Tulipany posiada, oprócz pięknych czerwonych oraz żółtych barw, wytrawne kolory, które świetnie komponują się wisząc nad komodą

Niewątpliwie komoda to powszechny w obecnych czasach element wnętrza. Warto pomyśleć o ozdobieniu przestrzeni przy komodzie, poprzez powieszenie na ścianie rękodzieła w postaci obrazu ręcznie malowanego pod tytułem Tulipany.

Przede wszystkim obraz akrylowy ręcznie malowany nad komodą to szansa stworzenia ścisłego połączenia pomiędzy meblami, a ścianami w Twoim wnętrzu. Obraz akrylowy na ścianie nad komodą jest niejako łącznikiem między pionem, a poziomem w Twoim wnętrzu.

Podsumowując, zapewnij sobie powiew elegancji, dobrego smaku i kup duży Obraz Akrylowy Tulipany do Twojego wnętrza, by powiesić go nad modnym meblem

Przede wszystkim obraz będzie wyróżniał się, wisząc na ścianie nad meblem. Dodatkowo obraz jest subtelny, wiec nie góruje nad otoczeniem, lecz sprawia, że jest ono ciekawsze w odbiorze.

RĘCZNIE MALOWANY OBRAZ DO TWOJEGO WNĘTRZA

BOKI OBRAZU

Przede wszystkim zamalowywanie boków obrazu ma na celu zarówno estetyczne wykończenie dzieła, jak również brak konieczności oprawienia obrazu w drogą ramę.

Kupując obraz ręcznie malowany w mojej galerii obrazów online, nabywasz obraz, który nie potrzebuje ramy, stąd nie ponosisz dodatkowych kosztów przed powieszeniem obrazu na ścianie.

Przede wszystkim boki obrazu w mojej galerii obrazów online są zawsze zamalowane, tak by odpowiadały barwom na płótnie obrazu.

Zamalowanie boków obrazu polega na tym, że boki są niejako kontynuacją tego co dzieje się na obrazie. Dlatego w przypadku obrazu Tulipany, na bokach znajdują się barwy żółte, czerwone oraz ciemny, czarny horyzont.

Pamiętaj, że obraz akrylowy Tulipany to abstrakcja ręcznie malowana, która została stworzona z najwyższej jakości materiałów. Mam tu na myśli zarówno płótno bawełniane jak i najlepszej jakości farby.

Boki obrazu zostały zamalowane, ponieważ jest to standardowa procedura, którą wykonuje podczas malowania moich ręcznie tworzonych obrazów.

Pamiętaj, że możesz poprosić o zamalowanie boków obrazu na dowolny kolor np. czarny. Jest to również powszechny wybór wśród moich klientów. Poproszę wtedy o wiadomość, albo na chacie po lewej, albo w formularzu poniżej pod tytułem "PERSONALIZACJA".

Jako artysta ręcznie malowanych obrazów zamalowywuję boki moich dzieł, ponieważ zależy mi, żeby moi klienci nie musieli ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem drogiej ramy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Malując obraz ręcznie malowany korzystam jedynie ze sprawdzonych dostawców płócien. Dlatego mam pewność, że obraz akrylowy, który ode mnie otrzymasz będzie najwyżej jakości.

Zwracam niezwykłą uwagę na najwyższą jakość materiałów, które stanowią później Twój obraz ręcznie namalowany, ponieważ chcę, by mój obraz służył Ci przez długie lata.

Nie oszczędzam pieniędzy na materiałach, płótnie, ponieważ wiem, jak ważna jest trwałość moich obrazów. Wiem, że wydając kilkaset złotych na obraz chcesz cieszyć się nim wiele lat, a ja mogę Ci z ręką na sercu zagwarantować.

Kupując obraz akrylowy Tulipany w wersji pionowej, po kilkunastu dniach oczekiwania otrzymujesz ubezpieczony, świetnie zabezpieczony, trwały obraz akrylowy ręcznie namalowany.

Do malowania obrazu stosuję włoskie farby akrylowe, które są synonimem wysokiej jakości, ze względu na to, jak zachowują się w procesie utwardzania i reagowania na promieniowanie słoneczne.

Przede wszystkim obraz akrylowy Tulipany, nawet po wielu latach nie straci swej jakości oraz świeżości barw.

Gwarantuję Ci, że obraz ręcznie malowany zakupiony w mojej autorskiej galerii obrazów online, wiąże się z długoletnią trwałością oraz możliwościami wszechstronnego dostosowania do różnych wnętrz. Dlatego obraz ten pozostanie z Tobą, nawet, gdy zdecydujesz się na zmianę, niektórych elementów Twojego wnętrza.
wymiary obrazu malowanego na zamówienie

WYMIARY OBRAZU:

OBRAZ W WERSJI POZIOMEJ

SZERSZY NIŻ WYŻSZY
 • Szerokość x Wysokość cm
 • 70 x 50 cm
 • 80 x 60 cm
 • 90 x 70 cm
 • 100 x 70 cm
 • 120 x 80 cm
 • 130 x 90 cm
 • 140 x 100 cm

WYMIARY OBRAZU:

OBRAZ W WERSJI POZIOMEJ

SZERSZY NIŻ WYŻSZY
 • Szerokość x Wysokość cm
 • 70 x 50 cm
 • 80 x 60 cm
 • 90 x 70 cm
 • 100 x 70 cm
 • 120 x 80 cm
 • 130 x 90 cm
 • 140 x 100 cm
Duży ręcznie malowany pejzaż morski krajobraz . Obraz morski pejzaż online. Obrazy do salonu, sypialni. Galeria sztuki online z obrazami do kupienia.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Przede wszystmi, do tworzenia moich obrazów wykorzystuję najwyżej jakości włoskie farby akrylowe oraz polskie płótno bawełniane.

Oprócz jakości materiałów stawiam na uważny i dokładny proces malwania moich obrazów, tak by cały potencjał płótna, farb został wykorzystany maksymalnie. Tylko wtedy mam pewność, że otrzymasz ode mnie obraz ręcznie malwany najwyższej jakośći.

Bawełniane płótno to tkanina najwyżej jakości, która wybierana jest przeze mnie osobiście podczas kontaktu z polskim producentem tego białego materiału.

Przede wszystkim nie oszczędzam pieniędzy na materiałach, płótnie, ponieważ wiem, jak ważna jest trwałość moich obrazów. Wiem, że wydając kilkaset złotych na obraz chcesz cieszyć się nim wiele lat.

Pamietaj, że kupując ode mnie obraz ręcznie malowany zyskujesz oryginalny ręcznie malowany obraz na wiele lat, ponieważ na trwałość moich dzieł zwracam uwagę już w procesie zakupu czystego płótna.

Dodatkowo dzięki moim autrskim obrazom, odmienisz wnętrze Twojego pomieszczenia na wiele lat, zyskując przy tym nowe barwy, kolory, które pozytywnie wpływać będą na Ciebie oraz Twoich gości.

Pamiętaj, że kupując obrazy wysokiej jakości w mojej autorskiej galerii obrazów online, odmienisz wnętrze bez kosztów remontu. Dodatkowo zyskasz radość i zadowolenie z dobrze zainwestowanych pieniędzy na wystrój wnętrza.

Zdaję sobię sprawę, że podjęcie decyzji, który obraz wybrać nie jest ławte i że dla wielu jest to spory wydatek. Dlatego służę pomocą 24h na dobę i jestem dostępny na chacie po lewej.

Zapraszam do kontaktu w kwestii obrazów i zamówień indywidualnych. Uzyskasz ode mnie profesjonalną i rzeczową obsługę oraz pomogę Ci podjąć decyzję, który obraz będzie idealny do Twojego wnętrza.

ZAPYTAJ MNIE

Jestem dostępny 24h na dobrę na chacie po prawej stronie ekranu. Służę pomocą.

ZAKUP

Zakup wymarzony obraz z możliwością zwrotu do 14 dni od otrzymania przesyłki.

REALIZACJA

Czas realizacji zamówienia łącznie z procesem wysyłki to około 14 dni. Ze względu na proces schnięcia obrazu.

DARMOWA WYSYŁKA

Oczywiście przesyłka zostanie ubezpieczona, a obraz starannie zabezpieczony.

TWOJA RADOŚĆ

Ciesz się latami z nowego, pięknego, oryginalnego, ręcznie namalowanego obrazu akrylowego.

ZAPYTAJ MNIE

Jestem dostępny 24h na dobrę na chacie po prawej stronie ekranu. Służę pomocą.

ZAKUP

Zakup wymarzony obraz z możliwością zwrotu do 14 dni od otrzymania przesyłki.

REALIZACJA

Czas realizacji zamówienia łącznie z procesem wysyłki to około 14 dni. Ze względu na proces schnięcia obrazu.

DARMOWA WYSYŁKA

Oczywiście przesyłka zostanie ubezpieczona, a obraz starannie zabezpieczony.

TWOJA RADOŚĆ

Ciesz się latami z nowego, pięknego, oryginalnego, ręcznie namalowanego obrazu akrylowego.

CO ZYSKASZ KUPUJĄC RĘCZNIE MALOWANY OBRAZ?

1. ZYSKASZ UNIKATOWY RĘCZNIE NAMALOWANY ELEMENT WNĘTRZA NA WIELE LAT

2. WNĘTRZE ZYSKA BARWY I KOLORY, POZYTYWNIE WPŁYWAJĄCE NA OSOBY W NIM

3. ODMIENISZ WNĘTRZE SZYBKO I BEZ KOSZTÓW REMONTU

4. ZYSKASZ RADOŚĆ I ZADOWOLENIE Z OBRAZEM NA TWOJEJ ŚCIANIE

ZOSTAŃ MOIM KLIENTEM

OPINIE MOICH KLINETÓW

WIZUALIZUJ OBRAZ TULIPANY W TWOIM WNĘTRZU:

SPRAWDŹ INNE PROPORCJE TEGO OBRAZU:

Nowoczesny obraz abstrakcyjny do nowoczesnego wnętrza
Pionowy
Add Your Tooltip Text Here
Kwadratowy
Add Your Tooltip Text Here

JAK WIESZAĆ?

Poniżej znajdziesz kilka rad na temat wieszania obrazu we wnętrzu. Są to wnioski wynikające z mojego doświadczenia artystycznego w projektowaniu obrazów do wnętrz. Pamiętaj jednak, że Twoje preferencje w tej kwestii są najważniejsze.

1. Wieszając obraz nad sofą staraj się utrzymać dolną krawędź obrazu około 20-40 cm nad sofą

2. Wieszając obraz nad fotelem/fotelami, staraj się umieścić dolną krawędź obrazu w odległośći conajmniej 20 cm nad fotelami.

3. W przypadku wieszania obrazu nad łóżkiem utrzymuj wysokość dolnej krawędzi obrazu na wysokości conajmniej 40 cm nad najwyższym elementem łóżka przy ścianie.

4. Wieszając obraz nad komodą, przede wszystkim nie może być on zasłaniany przez przedmioty na meblu. Polecam odsunąc obraz do góry w pionie o około 30 cm nad meblem.
Duży ręcznie malowany pejzaż morski krajobraz . Obraz morski pejzaż online. Obrazy do salonu, sypialni. Galeria sztuki online z obrazami do kupienia.

ZAMÓW INNY ROZMIAR

duży ręcznie malowany krajobraz abstrakcyjny do salonu

ZAMÓW INNY ROZMIAR

PERSONALIZUJ OBRAZ TULIPANY

PERSONALIZUJ OBRAZ TULIPANY

Bardzo chętnie wykonam dla Ciebie obraz Tulipany z uwzględnieniem zmian, o które poprosisz.

Wybierz poniżej to co mam zmienić w obrazie personalizując go dla Ciebie.

Możesz łączyć opcje. Bardzo ważne, by zmiany które mam wprowadzić zostały przez Ciebie zaznaczone.

W momencie namalowania obrazu wyślę zdjęcie obrazu i wtedy zdecydujesz, czy chcesz dokonać zakupu obrazu malowanego z myślą o Tobie i Twoim wnętrzu.

Poniższe zmiany są propozycjami, jednak jeśli masz konkretny pomysł na Twoją wersję tego obrazu napisz do mnie wiadomość ponżej lub na chacie po lewej stronie ekranu.

obrazy do salonu. abstrakcyjne ręcznie malowane obrazy akrylowe do kupienia na zamówienie. Obraz do salonu lub sypialni

PERSONALIZACJA

ręcznie malowane obrazy akrylowe na sprzedaż

PERSONALIZACJA

MASZ PROBLEM Z WYBOREM?

Przede wszystkim to, że masz wątpliwości przed zakupem obrazu przez internet jest naturalne i zrozumiałe. Ale chętnie przekonam Cię, że warto odważyć się na kupno obrazu ręcznie malowanego mojego autorstwa.

Przede wszystkim nie oszczędzam pieniędzy na materiałach, płótnie, ponieważ wiem, jak ważna jest trwałość moich obrazów. Wiem, że wydając kilkaset złotych na obraz chcesz cieszyć się nim wiele lat.

Pamiętaj, że kupując ode mnie obraz ręcznie malowany zyskujesz oryginalny ręcznie malowany obraz na wiele lat, ponieważ na trwałość moich dzieł zwracam uwagę już w procesie zakupu czystego płótna.

Dodatkowo dzięki moim autorskim obrazom, odmienisz wnętrze Twojego pomieszczenia na wiele lat, zyskując przy tym nowe barwy, kolory, które pozytywnie wpływać będą na Ciebie oraz Twoich gości.

Pamiętaj, że kupując obrazy wysokiej jakości w mojej autorskiej galerii obrazów online, odmienisz wnętrze bez kosztów remontu. Dodatkowo zyskasz radość i zadowolenie z dobrze zainwestowanych pieniędzy na wystrój wnętrza.

Przykłady projektu, który otrzymasz za darmo

nowoczesny obraz na ścianię do salonu, obraz nad sofę
obrazy do salonu. abstrakcyjne ręcznie malowane obrazy akrylowe do kupienia na zamówienie. Obraz do salonu lub sypialni
Ręcznie malowany obraz na zamówienie do kupienia w galeri obrazów online

Zwrot obrazu do 30 dni od dnia doręczenia

DLA MIESZKAŃ
DLA DOMU
DLA GABINETÓW
obrazy do salonu. abstrakcyjne ręcznie malowane obrazy akrylowe do kupienia na zamówienie. Obraz do salonu lub sypialni
DLA BIUR
Obraz do biura, obrazy do gabinetu. Abstrakcyjne malarstwo do miejsc pracy

Cieszę się, że jesteś i zapraszam Cię do poznania mojej twórczości.

Moje malarstwo charakteryzuje się niezwykłą oryginalnością i elegancją. Obrazy, które wysyłam do moich klientów są zawsze ubezpieczone świetnie zapakowane. Oprócz intensywnego procesu twórczego, kładę istotny nacisk na dobry kontakt z klientem poprzez służenie pomocą w każdej kwestii za pomocą chatu na stronie.

Wykonuję przede wszystkim abstrakcyjne krajobrazy i pejzaże oraz zamówienia indywidualne dostosowane do potrzeb klienta. Sprawdź moją twórczość, a w razie wątpliwości skontaktuj się ze mną.

Informacje dodatkowe
1. Wybierz Rozmiar Obrazu do Malowania

70 x 50 cm – Poziomy, 80 x 60 cm – Poziomy, 90 x 70 cm – Poziomy, 100 x 70 cm – Poziomy, 120 x 80 cm – Poziomy, 130 x 90 cm – Poziomy, 140 x 100 cm – Poziomy

Barwy na Obrazie

Pomarańcz, Fioletowy, Biel, Czarny, Czerwony, Zółty