Nowoczesny obraz abstrakcyjny do nowoczesnego wnętrza
Obrazy do biura prezesa. 4 propozycje obrazów do gabinetu

W tym blogu dowiesz się jaki obraz kupić do biura prezesa? Przedstawię Ci 4 propozycje nowoczesnych obrazów do gabinetu prezesa.

 1. Obraz Brzeg Morski 60 x 80 cm
 2. Obraz Tulipany 60 x 80 cm
 3. Obraz Organika 60 x 80 cm
 4. Obraz Jezioro 60 x 80 cm
Obrazy znajdziesz TUTAJ

Obrazy ręcznie malowane do gabinetu szefa

Kup oryginalne obrazy do gabinetu prezesa. Gabinet osoby, która zarządza firmą musi emanować elegancją, odpowiedzialnością. Dlatego warto dekorować biuro prezesa, w oryginalny sposób. Ciekawym sposobem na dekorację biura prezesa jest kupno unikatowych, dużych ręcznie malowanych obrazów.

Obraz akrylowy Brzeg Morski 60 x 80 cm

 • Motyw: perspektywa brzegu morskiego w oddali
 • Wymiary: 60 x 80 cm
 • Kompozycja: pionowa
 • Kolorystyka: błękit, granat, czerń, złoto
 • Do jakiego wnętrza? Obraz do biura prezesa
 • Co zyskasz? Optyczne powiększenie wnętrza oraz powiew nowoczesności
Nowoczesny obraz abstrakcyjny do nowoczesnego wnętrza
Obraz Akrylowy Brzeg Morski

Obraz ręcznie malowany w kompozycji pionowej. Szeroki na 60 cm i wysoki na 80 cm. Obraz oryginalny o dużych wymiarach, dlatego będzie pasował doskonale do przestrzennego biura. Kolorystyka obrazu, to błękit, granat oraz czerń, które ożywione są złotą wstawką na wysokości około ⅓ obrazu. Ręcznie malowany obraz, który w oryginalny i nowoczesny sposób ozdobi wnętrze jasnego biura prezesa. Warto kupić ten obraz do gabinetu, ponieważ pomieszczenie zyska powiew świeżej morskiej bryzy. Klienci , przede wszsystkim, będą zwracać uwagę na piękny, nowoczesny obraz w gabinecie prezesa. Dlatego kup w promocyjnej cenie już dziś obraz Brzeg Morski.

Kup obraz Brzeg Morski TUTAJ

Obraz akrylowy Tulipany 60 x 80 cm

 • Motyw: krajobraz pola kwiatowego
 • Wymiary: 60 x 80 cm
 • Kompozycja: pionowa
 • Kolorystyka: czerwień, żółć, czerń
 • Do jakiego wnętrza? Obraz do nowoczesnego wnętrza biura prezesa
 • Co zyskasz? Ożywienie kolorystyczne pomieszczenia
Obraz do gabinetu
Obraz Akrylowy Tulipany

Obraz ręcznie malowany w kompozycji pionowej. Szeroki na 60 cm i wysoki na 80 cm. Obraz, który przedstawia pole tulipanów. Przede wszystkim, jest to obraz, który w oryginalny sposób ukaże prezesa jako osobę nowoczesną, która jest sympatykiem natury. Taki obraz w gabinecie prezesa, będzie przedstawiał szefa jako osobę nowoczesną, która uwielbia naturę i kontakt z przyrodą.

Warto kupić ten obraz do gabinetu, ponieważ pomieszczenie zyska kolorystyczne ożywienie, dzięki intensywnym barwom. A klienci będą zwracać uwagę na piękny, nowoczesny obraz w gabinecie prezesa. Dlatego kup obraz, od którego bije ciepło i światło. Kup obraz w promocyjnej cenie Obraz Tulipany.

Kup obraz Tulipany do biura TUTAJ

Obraz akrylowy Organika 60 x 80 cm

 • Motyw: pejzaż roślinny z miastem w tle
 • Wymiary: 60 x 80 cm
 • Kompozycja: pionowa
 • Kolorystyka: błękit, czerń oraz złoto białe wstawki
 • Do jakiego wnętrza? Obraz do gabinetu prezesa
 • Co zyskasz? Zaciekawienie odwiedzających
Obraz do gabinetu
Obraz Akrylowy Organika

Obraz ręcznie malowany w kompozycji pionowej. Szeroki na 60 cm i wysoki na 80 cm. Obraz, który dzięki zastosowaniu perspektywy powietrznej, zaprasza do zagłębiania się w jego wnętrze i tematyka. Obraz jest nowoczesny abstrakcyjny, dlatego w oryginalny sposób ukazuje perspektywę miasta widzianą z przedmieść pełnych roślinności. Kup ten obraz i zyskaj zaciekawienie każdej osoby, która odwiedzi Twoje biuro. Podsumowując, dobierz obraz do gabinetu i odmień wnętrze Twojej pracy nowoczesnym obrazem akrylowym.

Obrazy ręcznie malowane do gabinetu szefa
Obraz Organika dostępny TUTAJ

Obraz akrylowy Jezioro 50 x 70 cm

 • Motyw: abstrakcja ukazująca jezioro
 • Wymiary: 50 x 70 cm
 • Kompozycja: pionowa
 • Kolorystyka: błękit, czerń, złoto, brąz
 • Do jakiego wnętrza? Obraz do jasnego biura
 • Co zyskasz? Zaciekawienie odwiedzających
Obraz akrylowy Jezioro 50 x 70 cm Motyw: abstrakcja ukazująca jezioro Wymiary: 50 x 70 cm Kompozycja: pionowa Kolorystyka: błękit, czerń, złoto, brąz Do jakiego wnętrza? Obraz do jasnego biura Co zyskasz? Zaciekawienie odwiedzających Obraz ręcznie malowany w kompozycji pionowej. Szeroki na 50 cm i wysoki na 70 cm. Obraz o ciekawej i rozbudowanej teksturze. Obraz posiada eleganckie złote wstawki, które dodają mu pięknego charakteru. Kup ten niecodzienny obraz do gabinetu prezesa i zyskaj abstrakcyjny krajobraz w biurze. Dobierz obraz do gabinetu i poczuj przestrzenności biura z nowym obrazem. Dlatego nie zwlekaj i kup obraz akrylowy Jezioro 50 x 70 cm. Kup obraz akrylowy do gabinetu i zyskaj nowoczesną dekorację biura. Dlaczego warto kupić nowoczesny obraz do gabinetu prezesa? Abstrakcyjne, modne obrazy w biurze, sprawiają, że pomieszczenie staje się oryginalne i nowoczesne. Przede wszystkim duże obrazy powiększają optycznie pomieszczenie. Dlatego, gdy w biurze przebywa więcej osób, nie czują się oni przytłoczeni. Obraz w biurze gwarantuje powiew nowoczesności i ciekawą dekorację przestrzeni pracy.
Obraz Akrylowy Jezioro

Obraz ręcznie malowany w kompozycji pionowej. Szeroki na 50 cm i wysoki na 70 cm.Obraz o ciekawej i rozbudowanej teksturze. Przede wszystkim, obraz posiada eleganckie złote wstawki, które dodają mu pięknego charakteru. Kup ten niecodzienny obraz do gabinetu prezesa i zyskaj abstrakcyjny krajobraz w biurze. Dobierz obraz do gabinetu i poczuj przestrzenności biura z nowym obrazem. Dlatego nie zwlekaj i kup obraz akrylowy Jezioro 50 x 70 cm. Kup obraz akrylowy do gabinetu i zyskaj nowoczesną dekorację biura.

Akrylowy obraz do biura prezesa
1010Kup obraz akrylowy Jezioro TUTAJ

Dlaczego warto kupić nowoczesny obraz do gabinetu prezesa?

Abstrakcyjne, modne obrazy w biurze, sprawiają, że pomieszczenie staje się oryginalne i nowoczesne. Przede wszystkim duże obrazy powiększają optycznie pomieszczenie. Dlatego, gdy w biurze przebywa więcej osób, nie czują się oni przytłoczeni. Obraz w biurze gwarantuje powiew nowoczesności i ciekawą dekorację przestrzeni pracy.

Nowoczesne obrazy do biura prezesa

Obrazy od vangogi.pl są projektowanie i tworzone w orgynialny sposób. Dlatego świetnie sprawdzą się w biurze szefa. Nowoczesny obraz w biurze to ukazanie osoby szefa, w ciekawy, modny sposób. Obrazy ręcznie malowane są dziś bardzo modne, dlatego warto w nie inwestować i dekorować nimi pomieszczenia. Biuro to szczególne pomieszczenie, ponieważ pokazujemy w nim naszą prywatną oraz biznesową stronę. Sztuka natomiast jest niewymierna, stąd potrafi łączyć oba te światy.

Nowoczesny obraz abstrakcyjny do nowoczesnego wnętrza
Przykładowa wizualizacja obrazów dostępynch TUTAJ

Czym kierować się podczas doboru obrazu do gabinetu prezesa?

Funkcja prezesa wiążę się z odpowiedzialności. Prezes kojarzy się z elegancją i klasą. Wnętrze, które do nas należy odzwierciedla, naszą duszę. Dlatego wybierając obrazy do biura, warto kupić obraz, który jest gwarancją klasy, oryginalności i dobrego smaku. Takie obrazy znajdziesz na vangogi.pl 

Jak tworzone są obrazy, które później mogą zawisnąć w biurze prezesa?

Obrazy od vangogi.pl autorstwa Karol Hołda, tworzone są z myślą o klientach, którzy mają dobry gust i są otwarci na sztukę nowoczesną. Obrazy na vangogi.pl są tworzone pędzlem, szpachelką farbami akrylowymi, olejnymi na wysokiej jakości płótnie. Karol Hołda tworząc swoje obrazy chce, aby były one towarem luksusowym i unikatowym rękodziełem. Wszystkie te starania sprawiają, że obrazy te, świetnie pasują do nowoczensych wnętrza, biur, gabinetów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X