kup obraz akrylowy taniej na black friday 2020
Kup obraz na black friday. Kup obraz taniej o 50zł

27 listopada możesz kupić taniej o 50 złotych,  każdy z unikatowych obrazów w mojej galerii sztuki online z kodem “vangogi50”

Black firday, czyli promocja do 4 grudnia na obraz

Jeśli szukasz nowoczesnego, oryginalnego obrazu akrylowego, kup taniej obraz, który Ci się najbardziej podoba z mojego sklepu. Link do sklepu znajdziesz TUTAJ

Dlaczego warto wykorzystać kod rabatowy minus 50zł na obraz?

Przede wszystkim moje obrazy są przedmiotami niezwykle oryginalnymi. W mojej galerii obrazów online, znajdziesz wiele obrazów, przedstawiających krajobrazy oraz akty. Wykorzystując kod rabatowy “vangogi50”, masz niepowtarzalną szansę, kupić wyjątkowe obrazy taniej aż o 50zł. Takiej promocji na stronie vangogi.pl jeszcze nie było. Pamiętaj, że wysyłka obrazu jest dla Ciebie darmowa, a to wiąże się z jeszcze mniejszymi kosztami.

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesny obraz na ścianę?

Przede wszystkim obrazu są towarem luksusowym, który w obecnych czasach nadal jest popularny. Moje obrazy tworzone są z myślą o ludziach, którzy kochają sztukę i widzą w niej potencjał na przyszłość. Taki obraz akrylowy to nie tylko inwestycja, ale również szansą na interesującą dekorację wnętrza. Przede wszystkim moje obrazy to obrazy o dużych rozmiarach, które będą wpływać istotnie na Twoje wnętrze. Dlatego jeśli szukasz pięknego elementu aranżacji wnętrza, to sprawdź moje obrazy TUTAJ.

  • Plakat do modnego, oryginalnego, kobiecego wnętrza
  • wnętrze Obraz Akrylowy Zbliżenie

Jak obraz oddziałuje na wnętrze pokoju?

Przede wszystkim każdy obraz jest unikatowy i inny. Dlatego płótno każdego z nich wpłynie  inaczej na dane pomieszczenie. Z pewnością obrazy z motywem kobiecym, akty, wprowadzają kobiecą lekkość do pomieszczenia. Malarstwo aktów, sprawia, że salon lub sypialnia, przepełniają się zmysłowymi kształtami i kolorami. Niewątpliwie abstrakcyjne krajobrazy, dodają przestrzenności pomieszczeniu. Przede wszystkim wzbogacają one wnętrze perspektywą krajobrazu w oddali, który aż zaprasza nas do okrywania go.

Jaki obraz dobrać do salonu, sypialni?

Niewątpliwie są to pomieszczenia niezwykle istotne, których ściany warto ozdobić obrazami ręcznie malowanymi. Z pewnością nowy obraz, wprowadzi niezwykłą energię do dobrze znanego Ci już wnętrza. Przede wszystkim niech w salonie pojawi się obraz, który odzwierciedla duszę domowników. Jeśli spoglądasz na obraz i widzisz w nim coś wyjątkowego, coś co chcesz pokazać innym to powieś abstrakcyjny obraz w salonie. Jeśli szukasz obrazu do sypialni to warto postawić na zmysłowe kobiece akty. Z pewnością obrazy o takiej tematyce, wprowadzą interesująca energię do Twojego wnętrza. 

Obrazy do kupienia na black friday. 5 propozycji obrazów akrylowych

Poniżej przedstawiam Ci listę 5 moich ostatnich obrazów, które możesz nabyć w promocyjnej cenie do 4 grudnia. Z pewnością znajdziesz tam abstrakcję, której motyw Cię zachwyci. Przede wszystkim, jesli masz jakieś pytania to napisz do mnie na chacie strony lub na adres email: vangogi.kontakt@gmail.com

Z pewnością odpowiem i pomogę dobrać dla Ciebie odpowiedni obraz do Twojego wnętrza.

  1. Obraz akrylowy “Poza” 60 x 80 cm

Niewątpliwie jest to mój najnowszy obraz. Włożyłam w niego ogrom pracy i serca, dopieszczając każdy szczegół. Przede wszystkim, każdy z moich obrazów, traktuję indywidualnie i każdy jest dla mnie inną historią. W tym przypadku obraz akrylowy “Poza”, przedstawia sylwetkę kobieca w kompozycji pionowej. Malarstwo obrazu wyróżnia się, jednak tworzy spójną estetyczną całość z wnętrzem pomieszczenia w domu. Przede wszystkim obraz o takiej kolorystyce, ożywia pomieszczenie i sprawia, że człowiek czuje, że przepełnia go pozytywna, ciepła energia bijąca z dzieła sztuki. Jest to obraz łączący delikatności i wytrawności, dzięki kobiecym kształtom, ukazanym na wytrawnym tle.

Kup najnowszy obraz od vangogi.pl i zyskaj tchnienie kobiecości w salonie lub sypialni. Zamów online taki akrylowy obraz i odbierz go nie płacąc za wysyłkę.

  1. Obraz akrylowy “Zbliżenie” 60 x 80 cm

Kolejną propozycją obrazu, którego masz szansę powiesić w salonie jest obraz przedstawiający w nieco surrealistyczny sposób kobiecą twarz. Przede wszystkim, twarz kobiety na obrazie, jest abstrakcyjna, stąd możesz ją interpretować na wiele sposobów. Niewątpliwie tworząc to malarstwo akrylowe, chciałem ukazać delikatność kobiecej twarzy, skonfrontowaną z dynamika wyrazu oraz transparentnymi kolorami. Ten duży obraz świetnie rozjaśni wnętrze Twojego salonu lub sypialni oraz skupi uwagę ludzi, przebywających w pomieszczeniach. Z pewnością jest to obraz, obok, którego niewątpliwie nie da się przejść obojętnie.Przede wszystkim, smukła twarz zdaje się wychodzić z płótna i prosić do wspólnego podziwiania dobrego malarstwa. Z pewnością obraz o takich barwach, będzie zawsze na Ciebie i Twoich bliskich  pozytywnie wpływał. 

  1. Obraz akrylowy “Tulipany” 60 x 80 cm

Obraz akrylowy, przedstawiający w nieco impresjonistyczny sposób powidok pola kwiatowego. Dzieło to, wykonany jest tak jak innego moje obrazy, na bawełnianym płótnie, farbami akrylowymi. Krajobraz tulipanów, malowany jest głównie za pomocą dominujących prostokątnych barw farby czerwonej oraz żółtej. Przede wszystkim dominujące kolory rozdzielone są wstawkami bieli oraz czerni. Obraz Akrylowy Tulipany to ręcznie malowany obraz, który rozjaśni każde wnętrze, potrzebują radości kolorów. Kup ręcznie malowany obraz do salonu lub sypialni i poczuj zapach pola kwiatowego Tulipanów. Ten akrylowy obraz należy do kategorii malarstwa nowoczesnego, które ma niezwykle naturalny i organiczny charakter.

  1. Obraz akrylowy “Milczenie” 60 x 80 cm

Obraz pod tytułem Milczenie to akryl na płótnie bawełnianym 60 x 80 cm. Z pewnością obraz ten wprowadzi kobiecą elegancję, intymność do wnętrza. Przede wszystkim warto powiesić taki obraz na ścianie, ponieważ wprowadza on spokój oraz odpręża ludzi przebywających w pomieszczeniu. Dzieje się to dlatego, że tak oddziałuje na nas kolor niebieski, którym przepełniony jest obraz. Przede wszystkim, obraz stworzonyłem myśląc o konsumentach sztuki, którzy są ludźmi podążający za nowymi prądami. Przede wszystkim tacy, odbiorcy, chętnie wprowadzają szczyptę sztuki nowoczesnej do wnętrza mieszkania, a w tym sypialni lub salonu. Niewątpliwie obrazy akrylowe są modnym i oryginalnym dodatkiem, o którym nie powinniśmy zapominać w aranżacji naszego wnętrza.

  1. Obraz akrylowy “Taniec” 60 x 80 cm

Przede wszystkim na jasnej ścianie, obraz  prezentuje się fantastycznie, ponieważ tak ściana wydobywa szereg barw, którymi nasycone jest płótno. Na białej ścianie salonu lub sypialni, obraz będzie sprawiał wrażenie, żę stara się delikatnie przeniknąć do wnętrza. Z pewnością dzieje się tak, dlatego, że kobiecy kształt został ukazany tam na zasadzie kontrastu, głównie czerni z bielą. Kupując  na promocji obraz w internetowej galerii sztuki, zyskasz kobiece kształty oraz ich zmysłowość w pomieszczeniu. Obraz ten, doda elegancji w pomieszczeniu, w którym zostanie powieszony. Z pewnośćią, obraz dzięki swej złożonej palecie barw, będzie świetnie komponował się z dodatkami i meblami salonu. Dlatego nie zwlekaj i pozwól sobie na odrobinę kobiecości w salonie, taniej o 50 złotych z kodem “vangogi50”.

Z czym wiąże się zakup obrazu?

Niewątpliwie obrazy są towarem luksusowym, dlatego ich koszt jest duży. Liczne promocje w mojej galeri, pozwolą Ci na zakup modnych, oryginalnych obrazów w niskich cenach. Pomimo tego, wiem, jak trudno jest dobrać odpowiedni obraz do wnętrza. Dlatego przy każdym z moich dzieł, masz możliwość dokładnego oglądania obrazu z bliska, sprawdzenia jak wygląda on w różnych pomieszczeniach i jak wisi nad sofą, komodą. Dodatkowo, do każdego obrazu nagrałem film, który prezentuje go w całej okazałości bez ściemy.

Czym charakteryzują się moje autorskie obrazy?

Moje dzieła to malarstwo przede wszystkim akrylowe, które wyróżnia się na każdej ścianie. Chcę tworzyć dziełą, które odmienią w pozytywny sposób Twoje wnętrze.

Kupując mój obraz, zyskujesz nowoczesne prądy w Twoim wnętrzu. Wszystko to sprawia, że wraz z domownikami, poczujesz jeszcze większą radość z przebywania w domu.

Kup obraz TUTAJ 50 złotych taniej z kodem “vangogi50”

X