Jak kolory obrazów wpływają na wnętrze salonu i sypialnii?
Jak kolory obrazów wpływają na wnętrze salonu i sypialnii?

Obrazy dzięki swej kolorystyce oraz rozmiarom, mają ogromny wpływ na wnętrze, w którym wiszą. Obrazy oddziałują z wnętrzem, a przez to wpływają na nasze nastawienie.

Dlaczego kolorystyka obrazu jest istotna?

Psychologowie uświadamiają nas nie od dziś, jak bardzo oddziałują na nas kolory. Kolory obrazu mogą różnie wpływać na nasze nastawienie do życia. Dodatkowo duże, kolorystyczne obrazy mogą swym charakterem i formą wpływać na nasze emocje. Dlatego obrazy są  niezwykłymi przedmiotami, obok, których nie da się przejść obojętnie.

Kolorystyka obrazów a ich wpływ na wnętrze

Jak obrazy wpływają na salon?

Wybierając obraz do salonu, zastanów się jaki chcesz, by panował w nim nastrój. Przede wszystkim salon to miejsce, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu. Przebywamy tam z domownikami oraz zapraszamy gości. Niewątpliwie duży, oryginalny obraz będzie istotnym elementem dekoracji salonu. Dlatego warto przed zakupem obrazy, przeanalizować jak jego kolorystyka, wpłynie na salon.

Obraz Akrylowy Organika detal obrazu. Kup obraz akrylowy

Jak obrazy wpływają na sypialnię?

Sypialnia to pomieszczenie, w którym dominuje intymność i prywatność. Warto zatem, powiesić taki obraz, który będzie adekwatny do nastroju panującego w sypialni. Poniżej przedstawię Ci kolory, których nie może zabraknąć na obrazach na ścianach sypialni. 

Obraz akrylowy Jezioro 50 x 70 cm Motyw: abstrakcja ukazująca jezioro Wymiary: 50 x 70 cm Kompozycja: pionowa Kolorystyka: błękit, czerń, złoto, brąz Do jakiego wnętrza? Obraz do jasnego biura Co zyskasz? Zaciekawienie odwiedzających Obraz ręcznie malowany w kompozycji pionowej. Szeroki na 50 cm i wysoki na 70 cm. Obraz o ciekawej i rozbudowanej teksturze. Obraz posiada eleganckie złote wstawki, które dodają mu pięknego charakteru. Kup ten niecodzienny obraz do gabinetu prezesa i zyskaj abstrakcyjny krajobraz w biurze. Dobierz obraz do gabinetu i poczuj przestrzenności biura z nowym obrazem. Dlatego nie zwlekaj i kup obraz akrylowy Jezioro 50 x 70 cm. Kup obraz akrylowy do gabinetu i zyskaj nowoczesną dekorację biura. Dlaczego warto kupić nowoczesny obraz do gabinetu prezesa? Abstrakcyjne, modne obrazy w biurze, sprawiają, że pomieszczenie staje się oryginalne i nowoczesne. Przede wszystkim duże obrazy powiększają optycznie pomieszczenie. Dlatego, gdy w biurze przebywa więcej osób, nie czują się oni przytłoczeni. Obraz w biurze gwarantuje powiew nowoczesności i ciekawą dekorację przestrzeni pracy.
Obraz Akrylowy Jezioro 60 x 80 cm

Obraz o morskich kolorach

Obrazy o niebieskich kolorach działają kojąco na osoby przebywające w takim pomieszczeniu. Niebieska kolorystyka obrazów, symbolizuje bezpieczeństwo i stabilizację. Nasz mózg odbiera błękitne odcienie na obrazie, jako spokojne barwy. Dlatego jeśli potrzebujesz w pomieszczeniu się zrelaksować do zapoznaj się z obrazem Akrylowym Jezioro na płótnie 50 x 70 cm

Kolorystyka obrazu akrylowego Jezioro, a oddziaływanie na odbiorcę

Obraz ten przede wszystkim zdominowany jest przez niebieskie odcienie akrylowej farby. Dlatego idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym chcesz się odprężyć. Przede wszystkim obraz pasuje zarówno do salonu jak i sypialni. Jest to propozycja dekoracji wnętrza, która uspokoi Twoje wnętrze.

Obraz Organika do wnętrza o naturalnym charakterze
Obraz Akrylowy Organika 60 x 80 cm

Kojący charakter obrazu Organika

Obraz organika w większości pokryty jest kojącym błękitnym kolorem. Obraz kojarzy się z naturą i również przez to działa kojąco. Przede wszystkim obraz świetnie sprawdzi się jako dekoracja wnętrza, w którym chcesz odpocząć. Dlatego jeśli chcesz poczuć naturę oraz związany z nią relaks kup obraz akrylowy Organika.

Jaki obraz doda witalności Twojemu wnętrzu?

Za witalność oraz radość we wnętrzu, odpowiedzialny jest czerwony kolor. Obraz, którego dominującą barwą jest czerwień, będzie emanował mocą i optymizmem, a tym samym będzie oddziaływał pozytywnie na Ciebie i bliskich. Energii i radości doda Twem wnętrzu również obraz, który przepełniony jest żółtymi i pomarańczowymi tonacjami.

Egzotyczny wygląd mebli wyplatanych z wikliny To kolejny mebel, który emanuje lekkością i egzotyką. Modele takich krzeseł tworzone są z eko materii, która może być usztywniona metalowymi wstawkami. Bogactwo form tych foteli, obejmuje formy z bujanymi jak i klasycznymi siedziskami. Przede wszystkim, te designerskie fotele, swoimi kształtami, pasują do charakteru obrazów ręcznie malowanych. Obraz zawieszony przy egzotycznych meblach, prezentuje się oryginalnie. Ponieważ nawiązuje do urokliwego i pełnego naturalnych materiałów stylu boho. Obraz, który może pasować do ażurowej konstrukcji mebla boho Obraz Organika to akrylowy obraz abstrakcyjny, który w nowoczesny sposób, ukazuje perspektywę przedmieść miejskich. Ten akrylowy obraz, pełen jest organicznych lini, które okalają brzeg akwenu wodnego. Organiczny, dynamiczny charakter lini, nawiązuje w ciekawy sposób do ażurowego charakteru mebla.
Obraz Akrylowy Tulipany 60 x 80 cm

Kolorystyka obrazu akrylowego Tulipany, a oddziaływanie na odbiorcę

Ten duży, oryginalny obraz to gwarancja wprowadzenia do Twojego wnętrza radosnych i ciepłych barw. Obraz na płótnie 60 x 80 cm to malarstwo, którego nie może zabraknąć w salonie, którego trzeba ożywić. Obraz ten dzięki kolorystyce żółto-czerwono-pomarańczowej, wprowadzi optymizm, pozytywną energię do wnętrza salonu lub sypialni.

Obraz Akrylowy Brzeg Morski 60 x 80 cm detal

Jak fioletowa wstawka w obrazie wpływa na wnętrze?

Fioletowa wstawka wprowadza tajemniczość oraz nostalgię. Sprawia, że dany obraz kojarzy się z sentymentem. Przede wszystkim obraz o takiej wstawce, dodaje wysublimowanego charakteru Twojemu wnętrzu. Dlatego jest to świetna część obrazu, który przez to idealnie pasuje do salonu, który jest dla nas bardzo ważnym pomieszczeniem. 

Jak stworzyć odpowiedni nastrój w sypialni za pomocą obrazu?

W sypialni świetnie sprawdzi się obraz o różnej kolorystyce. W sypialni kolor niebieski pozwoli się odprężyć, ale również wprowadzi aurę ogólnego zaufania. Biała farba akrylowa na płótnie wprowadzi delikatność Twojemu wnętrzu, a przez to pozwoli się odprężyć. Dlatego do sypialni, warto dobrać obraz kojarzący się z kobiecością, która tworzona jest przez odpowiednią formą i barwami.

Obraz Akrylowy Taniec 60 x 80 cm
Obraz Akrylowy Taniec

Obraz do sypialni

Obraz akrylowy Taniec to zmysłowy obraz, który świetnie nadaje się do intymnego charakteru sypialni. Obraz spełnia wszystkie kryteria dzieła, które powinno się znaleźć w obrazie na ścianę do sypialni. Przede wszystkim obraz ma zmysłową, kobiecą formę, która dominuje w stonowany sposób dzięki bieli. Kobiece ciało otulone jest barwami, które wiążą się z aurą bezpieczeństwa i zaufania. Dlatego obraz ten świetnie nada się do sypialni.

Energetyczny obraz do sypialni

Obraz, którego kolorystyka będzie wprowadzała energię oraz namiętność do sypialni jest obraz o czerwono, brązowych wstawkach. Obraz ten przedstawia piękno kobiecych proporcji, które wyróżniają się na tle, które wzbudza energię oraz wzmaga apetyt. Przede wszystkim obraz jest piękny, kobiecy, lecz nie wyzywający, stąd świetnie nada się do intymnego charakteru pomieszczenia sypialni. 

Nowoczesny obraz abstrakcyjny do nowoczesnego wnętrza
Farby użyte do malowania. Sprawdź obrazy TUTAJ

Jak tworzone są moje obraz?

W moich pracach stawiam przede wszystkim na kolor. Chcę, aby moje abstrakcyjne obrazy się wyróżniały i często zaciekawiły.  Dlatego muszę dobierać kolory farby akrylowej na płótnie, tak, by obrazy były transparentne. Przede wszystkim różne kombinacje kolorów przekazują różne uczucia, emocje i reakcje – od miękkich, przyjemnych, po energiczne i napięte.

X